O nas

O.W. ZASTAL to przepięknie położony kompleks budynków, w skład którego wchodzą: 3 budynki mieszkalne z pokojami 1-2-3-4 - osobowymi, oraz pokojami typu studio (2+2, 2+1) doskonałymi dla pobytów rodzinnych, budynek główny, gdzie zlokalizowane są: recepcja, jadalnia, kawiarnia, sala klubowa.

Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, a przeważająca większość balkon lub taras. Na wyposażeniu pokoi znajdują się lodówka, czajnik, ręczniki oraz leżaki.

Ośrodek zlokalizowany jest nad samym morzem (50 m od plaży). Plaża szeroka z drobnym piaskiem, a brzeg morza łagodny i bezpieczny.

Na terenie ośrodka do dyspozycji gości są obiekty sportowe i rekreacyjne, w tym: boisko do siatkówki, asfaltowy kort tenisowy, kręgielnia na wolnym powietrzu, plac zabaw dla dzieci, sala do ćwiczeń, sala tenisa stołowego oraz siłownia na świeżym powietrzu. W salach konferencyjnych można zorganizować szkolenia, prezentacje, konferencje naukowe itp.

Poczucie bezpieczeństwa zapewnia ogrodzenie ośrodka i stały dozór.

Dzieci to nasi szczególni Goście i dlatego specjalnie dla nich organizujemy Wakacyjny Klub Malucha, a także gry i zabawy (każdy dzień pobytu niesie nowe niespodzianki).

Podkreślenia wymaga położenie i klimat. Teren jest zalesiony, a nadmorska bryza połączona z mikroklimatem lasu stanowi fantastyczne ukojenie dla duszy i dla ciała. Czyste powietrze, bogate w jod, działa leczniczo przy schorzeniach dróg oddechowych, astmie czy alergiach.

Specyfika położenia i zasoby lokalowe predestynują ośrodek do miana „przyjazny dla rodzin z dziećmi”. Dodatkowym atutem jest niewielka odległość Dziwnowa od ośrodków miejskich i kulturalnych (Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg, Kamień Pomorski), a także od Wolińskiego Parku Narodowego, co zachęca do aktywnego wypoczynku. Wyjazd krajoznawczy nie zajmie dużo czasu, a przyniesie wiele radości i satysfakcji. W pobliskim Trzęsaczu zwiedzicie ruiny kościoła stojące nad klifowym brzegiem, a w Międzyzdrojach i samym Dziwnowie nie zabraknie okazji do udziału w licznych imprezach artystycznych.

Więcej informacji o Dziwnowie i okolicach znajdziecie Państwo na stronie www.dziwnow.pl

Stąd blisko jest także do przejść granicznych z Niemcami. Z przeprawy promowej w Świnoujściu można się wybrać na wycieczkę do Danii lub Szwecji.